Dotace

Chcete získat podporu na vzdělávání?
Využití evropských dotací může být pro mnoho firem a organizací velkým přínosem. Bohužel se jedná často o složitý proces, který je náročný na čas i peníze. Proto jsme se rozhodli přijít s řešením a nabídnout Vám komplexní servis k čerpání evropských dotací na podporu vzdělávání.

Jak to funguje?
Asociace vyjednavačů spolupracuje s firmou Stratus Lynx, která je naším partnerem a má v této oblasti bohaté zkušenosti a reference. Poskytuje komplexní servis k čerpání evropských dotací na vzdělání, podnikání a inovace pro konkurenceschopnosti i pro podporu investičních aktivit. Za 15 let realizovali přes 200 projektů v celkové částce způsobilých výdajů cca 3 mld. Kč.

Co můžete získat?
Díky Stratus Lynx lze zajistit komplexní servis k čerpání evropských dotací na podporu vzdělávání. Průběžně sledují možnosti čerpání dotací z fondů EU. Poskytují dotační i projektové poradenství vedoucí k úspěšnému podání a realizaci dotačních projektů. Je možné čerpat podporu až 85 % na odborné vzdělávání zaměstnanců včetně refundace jejich mezd. Podpora se vztahuje na odborné vzdělávání, v režimu de minimis je jen 15 % spoluúčast na skutečně vynaložených celkových nákladech za vzdělávací aktivitu.
Pomůžeme Vám financovat Vaše vzdělání
Registrovat se
Vaše zpráva byla odeslána! Děkujeme
Při odesílání formuláře došlo k chybě. Opakujte prosím později.