Kdo jsme

Asociace vyjednavačů existuje i proto, aby udávala trend rozvoje vyjednávací profese. Vyjednavači pomáhají zlepšovat byznys. V budoucnosti se žádná firma nevyhne vyjednávání v souvislosti s ESG – přechodu na environmentální, sociální a hospodářskou zodpovědnost.
Cílem asociace je inspirovat, prosadit dokonalost vyjednávání a zároveň posouvat profesi vyjednavače. Ten, kdo přečetl pár knih a chce pracovat jako vyjednavač, nemusí být pro zadavatele přínosný. Za svoje peníze totiž potřebují relevantního člověka, který má za sebou konkrétní historii. Našimi členy jsou profesionální trenéři, supervizoři, ale i certifikovaní absolventi tréninků vyjednávání a v neposlední řadě také společnosti, ve kterých je vyjednavač nedílnou součástí.
Směr
Zaštiťujeme ty nejlepší vyjednavače, kteří jsou kvalifikovaní, akreditovaní a sami na sobě pracují, aby si udrželi kvalitu služeb, které poskytují. Záměrem našich členů je zdokonalovat, uplatňovat a vyjednávat podle předem definovaných znaků kvality. Správný vyjednavač má totiž vliv na výsledky firem. Pokud české společnosti vyjednají lepší dohody, mohou se rozvíjet, a tím společně zvýší hrubý domácí produkt v celé zemi. Silná česká ekonomika tak přiblíží Českou republiku k podobnému vývoji HDP nejen v Evropské unii.
Cíle
Cílem asociace je aktivně rozvíjet vzdělávání, osvětu a propojovat vyjednavače. Její aktivita je zaměřená na podporu růstu této profese, aby se ukázala jako důvěryhodná. Asociace představuje bezpečné a ověřené prostředí, kde lze vyměňovat názory a zkušenosti. Spolupracuje a buduje propojenou síť vyjednavačů nejen po České republice, ale také i po celém světě, aby se maximalizoval potenciál členů.

Radim Pařík

Prezident asociace
Prezident asociace Radim Pařík má na svém kontě více než 2000 dohodnutých smluv za desítky miliard korun. Jako jediný vyjednavač v Česku a na Slovensku je členem nejprestižnější organizace vyjednavačů na světě Negotiation Club. Absolvoval mimo jiné výcvik vyjednávání FBI na americké Harvardské univerzitě. Dnes trénuje profesionály z celého světa.

Tomáš Jindříšek

Managing Partner skupin agentur Digital First Marketing Group. Součástí tohoto holdingu je i Dark Side, kterou spoluzaložil. Předtím působil jako ředitel OgilvyInteractive. Jeho koníčkem je propojování neziskového a komerčního sektoru. Je spolutvůrce portálu komunity kolem ESG a CSRD problematiky. Spoluvytvořil platformu Evropa v datech.

Petra Misterková

Významná česká právnička působí v oblasti facility managementu a energetických služeb. Spolupracuje s Centr Group jako ředitelka pro strategii a vlastní společnost Verdera Consulting, která poskytuje poradenství. Je držitelkou titulu Podnikový právník roku v oblasti občanského práva a členkou představenstva asociace IFMA CZ.

Struktura asociace

President asociace
Výkonný ředitel
Členové asociace

Adam Dolejš

Trenér vyjednávání a profesionální vyjednavač ve Fascinating Academy doprovází manažery z České republiky i zahraničí při těžkých vyjednáváních. Za svojí krátkou kariéru vyjednal smlouvy za více než půl miliardy korun. Absolvoval trénink na Harvardu a učil se od profesionálů z celého světa.